اليمن اليوم لا تربطنا اي علاقة بقناة اليمن اليوم
Agroturystyka W Nadarzycach

Agroturystyka W Nadarzycach

Wakacje to nie tylko czas niezmąconego wypoczynku- to tez okazja by podjąć dodatkową aktywność fizyczną, czy przeżyć przygodę. W trakcie upałów dobrze jest się schłodzić, dlatego warto zdecydować się na wyprawę nad rzeke.
Spływy kajakowe kajaki nadarzyce
Nadarzyce to interesująca propozycja, zarówno na zabawe w małym gronie, jak i zorganizowanie przykladowo imprezy firmowej. Spokojna okolica nie tylko pozwoli odrobine wypocząć, ale tez przeżyć niezwykłą przygodę. Mozemy wybrac zarówno kilkugodzinne wyprawy, jak i drogi, których pokonanie może zając nawet kilka dni. Szczególnie na tę ostatnią opcje warto się skusić- Nadarzyce to niewielka wieś położona w Wielkopolsce, nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego. Przepływająca przez nią rzeka Piława wije się przez tę krainę jezior i lasów- płynąc po niej nie tylko mamy okazję obserwować dziką przyrodę, ale też relaksować i odpoczywać. Jest ona uznawana za jeden z najpiękniejszych splywow kajakowych w Polsce. Jednocześnie nie jest szlakiem trudnym- mogą również czerpać przyjemność również osoby, które nie mają zadnych doswiadczen z kajakami. Warto też podkreślić, że jeszcze jakiś czas temu tereny te były zamknięte dla ruchu turystycznego ze względu na obecność lotniska wojskowego- ale dzięki temu obszar ten zachował w dużej mierze swój dziewiczy charakter.
Splyw kajakowy pozwala również na swobodną obserwacje dzikiej przyrody- rzeka obfituje w ryby i dzikie ptactwo wodne. Po skończonej zabawie nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować ognisko, czy wędkowanie.
Splywy kajakowe to ciekawy sposob na spędzenie urlopu- bliskość przyrody pomoże się zrelaksować, a nutka przygody sprawi, ze zapamiętamy taki urlop na długo.

If you have any questions pertaining to where and the best ways to utilize kajaki nadarzyce, you could contact us at our web-site.
"المخلافي " بقمة وزراء الخارجية العرب يدعو إلى إنشاء قوات عربية دفاع مشتركة ( نص الكلمة )

مجلس تنسيق المقاومة يمد يده لكل من يمكنه وقف العدوان على تعز ويطالب بتنفيذ الاتفاقات السابقة

مليشيا الحوثي وصالح تغلق المنفذ الوحيد لتعز وتحتجز عشرات العوائل

رئيس الحكومة : تغيرات سياسية وعسكرية خلال أيام

مفكر خليجي يطالب الحكومة اليمنية بترك المفاوضات والعودة للقتال

بالصور: محافظ صنعاء وقائد اللواء 141 مشاه يتفقدان جرحى الجيش والمقاومة في مستشفى شرورة

طيران التحالف يشن سلسلة غارات على معسكر الصمع الاستراتيجي بمديرية أرحب (صورة)

توجيهات الحوثي بمعالجة جرحى تعز تثير سخرية اليمنيين .. " لا تعالج الجرحى فقط لا تصنع جرحى جدد"

" قرقاش" يكشف نتائج اجتماع رباعي دولي حول اليمن يبدأ تسلسله بانسحاب المليشيات ( صورة )

مصادر غربية تكشف تفاصيل ورقة اتفاق قدمتها السعودية لـ " ولد الشيخ " وموقف الحوثيين منها

عضو الوفد الحكومي " العليمي " : إنهاء الانقلاب هو البوابة الوحيدة للسلام في اليمن

شباب تعز يحتجون ضد مشاورات الكويت وإهمال الجرحى